Malta Para Birimi

Malta Para Birimi Malta lirasıdır. 1 MTL ( Malta lirası yaklaşık olarak Euro ve Dolar değerlerinin aşağısındadır.

1 MTL = 2.33 EURO

1 MTL = 2.98 DOLAR

Malta’yı daha sık ziyaret etmesine olanak sağlamıştır. Malta İngilizler’in eski sömürgesi olmuş ve bu neden ile İngiliz kültürünü aynı zaman da tarihi yapısını oldukça iyi yansıtan ülke halini almıştır. Bu muhteşem ada ülkesi gerek turistlik amaçlı gerek ise yurtdışın da eğitim düşünmekte olan öğrenciler için kaçınılmaz bir fırsattır. Malta Orta Akdeniz de bulunan muhteşem güzellik de ki ada ülkesi olduğundan insanlar Dünyanın bir çok yerinden buraya ziyarete gelmektedirler.

Malta Para Birimi   oldukça düşüktür. Buda sizlerin az fiyata çok alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Eğitim , Alışveriş , Gıda vb. bir çok ürünlerin fiyatı ülkemize göre çok düşüktür. Buda ülkede yaşama fırsatına daha çok olanak sağlamaktadır. Bu kadar turist çeken bir ülke olmasına rağmen yaşam şartları oldukça ucuzdur. Malta ya dil eğitimi almak için Dünyanın bir çok bölgesinden öğrenci akın etmektedir. Bu bakımdan yüksek derece de kozmopolit bir yapısı bulunmaktadır. Bu durum Malta da eğitim gören öğrencilerin konuşacak dil yapısını iyi yönde etkileyecektir. Malta da çok fazla sayı da dil eğitim merkezleri bulunmaktadır. Malta bir çok ülkeye göre daha ekonomik düzey de eğitim vermektedir.

  Malta Para Birimi   Malta lirası olup Euro , Dolar ve Türk lirasına göre daha düşük değerdedir. Yılın her ayı turistlerin ilgisini çekmiş ve her yıl daha fazla turistin geldiği yer olarak adlandırılır. Hem yaz hem de kış tatil yapabileceğiniz aynı zaman da da öğrenebileceğiniz Malta Dil Okulları sizleri beklemektedir. Malta hem kültürel hem de geçmiş bir tarihi mirasıyla  zengindir. Maddiyat bakımından size gayet uygun fiyatlar sunmaktadır. Yüksek standartta yaşam şartları sunan Malta Dil Okulları her yıl  bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.  Sizler de bütçesiyle uygun doğal güzellikleriyle muhteşem olan bu yerde eğitim görüp aynı zaman da tatil yapmak için hemen Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirsiniz. Bu uygun bütçeyle hem tatilinizi yapıp hem dil öğrenebilirsiniz. Uzman eğitim uzmanlarından doğru bilgiyi almanız ve ofisimize müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Posted from Istanbul, İstanbul, Turkey.