ESE MALTA

Ese Malta Dil Okulu , dil eğitiminde öncü ülkelerden biridir. Dil okulu seçeneklerinin fazla olması, kolay ulaşım imkanı ve ülkede İngilizce konuşuluyor olması Malta’nın bu konuda önemli bir yer edinmesine katkı sağlamıştır. Malta’ya gezi için gitmiş olanlar da bileceklerdir ki burası küçük bir ülke olmasına rağmen çok düzenli bir kuruluma sahiptir. Malta’da bulunan okullar arasından Ese malta en çok tercih edilen okullardan birisidir. Bu tercihlerin en büyük nedeni okulun 45 yıllık deneyiminin verdiği güvendir.

Ese malta konaklama olanakları da oldukça fazladır. Bu seçeneklerden herhangi biri seçilerek yerleşilebilir. Her seçenek de öğrencinin konforu ve güveni için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Bu yüzden kimsenin aklında soru işaretleri olmasına gerek yoktur. Ese malta, yürüme mesafesinde itina ile seçilmiş aileler yanında kalma olanağını sunmaktadır. Bunun yanında ESE Malta Residence yetişkin öğrenciler konaklama imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ESE’nin 3, 4 ve 5 yıldızlı otel ve daireler ile anlaşmaları da mevcuttur. Ese malta öğrencileri aile yanı konaklamayı tercih ederlerse, Malta’da ev sahibi aileler ile birlikte konaklama yaptıklarında İngilizce pratik yapabilme şansını bulurlar. Ailelerin yanında kalan öğrenciler, yürüyerek veya kısa bir otobüs yolculuğu ile Ese maltana ulaşabilmektedir. Ese malta’nda bir diğer konaklama seçeneği de ESE Malta Hiberne Residence’dir. Kısa ve uzun sürelerde öğrenciler NST Malta Residence’de konaklamayı tercih edebilirler. ESE Malta Yurtlarında özel banyo, duş, tek, çift ve üç kişilik mutfaklı ve yatak odası bulunmaktadır. NST Malta Residence’de ise mobilyalar, yemek masası, çalışma masası, mikrodalga fırın ve elektrikli ocak ile donatılmış mutfak yer almaktadır.

Ese Malta diğer konaklama seçeneği ise NST Malta Campus Residence’dir. Burada; stüdyo, yatak odası ve pansiyon odalarında ısıtıcı, vantilatör, internet, telefon, yatak çarşafları ve havlu ve haftada iki kez temizlik hizmeti yer almaktadır. NST Malta Campus Residence içerisinde ise ortak kahvaltı salonu, internet kafe, DVD salonu, toplantı ve oyun odaları, jetonlu çamaşırhane, çatı veya zemin katta güneşlenme terasları da bulunmaktadır.